Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

НАСТАНОВИ ДЛЯ АВТОРІВ

До опублікування у часопису приймаються наукові праці, які раніше не друкувалися. Стаття має бути написана на актуальну тему, містити результати глибокого наукового дослідження, новизну та обґрунтування наукових висновків відповідно до мети статті (поставленого завдання). Аспіранти і здобувачі мають подавати рекомендацію наукового керівника.

Надіслані матеріали перевіряються на плагіат і підлягають внутрішньому і зовнішньому рецензуванню, яке здійснюють члени редакційної колегії або фахівці відповідної галузі. Рецензування проводиться конфіденційно. У разі негативної рецензії чи наявності суттєвих зауважень стаття може бути відхилена або повернута авторові (авторам) на доопрацювання.

Редакційна колегія залишає за собою право редагувати та скорочувати рукописи без порушення авторського змісту. Відхилені рукописи авторам не повертаються.

 

НАСТАНОВИ ЩОДО ЗМІСТУ

Високий науковий рівень дослідження.

Структурно стаття повинна містити (із виділенням у тексті) такі елементи:

а) постановка проблеми;

б) аналіз останніх досліджень і публікацій;

в) формулювання цілей статті;

г) виклад основного матеріалу дослідження;

ґ) висновки і перспективи подальших розвідок.

 

НАСТАНОВИ ЩОДО ОБСЯГУ 

Наукова стаття — не менше 0,5 а. а. (20 тис. знаків, включаючи пробіли). Орієнтовний обсяг — не менше 12 сторінок, оформлених відповідно до встановлених вимог.

Рецензія — до 0,3 а. а. Обов’язково надсилається у 2–х примірниках монографія, навчальний посібник чи інше рецензоване видання.

 

настанови щодо оформлення

Виконання українською або англійською мовою. В окремих випадках можуть бути зроблено винятки для іноземних авторів.

У паперовому та електронному варіантах наукової статті повинна міститися така інформація:

Відомості про автора статті українською, англійською та мовою статті (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь та вчене звання, посада, інституція, адреса електронної пошти, ORCID);

Шифр за Універсальною десятковою класифікацією (УДК);

Назва наукової статті (рецензії) українською, англійською та мовою статті;

Анотація мовою статті (не менше 2 000 знаків) та ключові слова (3–6 слів) українською, англійською та мовою статті;

Виклад статті з дотриманням вимог щодо структури наукової статті (див. 1.2);

Список використаних джерел (мовою оригіналу, а також у перекладі на англійську або транслітеровано латиницею);

Зазначення українських та іноземних учених, які можуть, на думку автора, надати неупереджену та об’єктивну оцінку проведеного дослідження.

Ключова термінологія та основні положення статті по тексту можуть виділятися напівжирним шрифтом та (або) курсивом (не допускається підкреслення);

Посилання оформляються у квадратних дужках;

Список використаних джерел подається у міру згадування (без повторів). Оформлення списку використаних джерел здійснюється відповідно державних стандартів ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання» та ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання».

Матеріали, що не відповідають усім вказаним вимогам, не розглядаються та не рецензуються.

 

 

НАСТАНОВИ ЩОДО ПОРЯДКУ ПОДАННЯ 

Матеріали подаються особисто, звичайною або електронною поштою, а також з відкриванням он-лайн форм реєстрації на сайті Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова та сайт часопису «Університетські наукові записки».

Для часткового покриття видатків, пов’язаних із виданням часопису, автори вносять плату за розміщення матеріалів у часопису «Університетські наукові записки». Конкретна вартість та порядок її сплати на рахунок Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова визначаються на момент подання статті, рецензії чи оглядового матеріалу.

Передплатникам можуть встановлюватися особливі умови опублікування їхніх наукових статей.

Автор, який подав матеріали до редакційної колегії, вважається таким, що погоджується із усіма правилами, викладеними на сайті часопису «Університетські наукові записки», а також надає згоду на подальше безвідплатне розміщення матеріалів, у тому числі в мережі Internet, з метою поширення наукової інформації, виконання вимог відповідності наукових статей та часопису загалом національним та міжнародним науковометричним показникам.

Редакція залишає за собою право на додаткове рецензування, редагування, скорочення і відхилення статей, зміну формулювання їхніх назв.

Усю інформацію щодо результатів розгляду матеріалів редакційною колегією найкраще отримувати через листування електронною поштою за адресами: unz@univer.km.ua (редакція) або labor@univer.km.ua (відповідальний секретар).

 

Інформація про присвоєння DOI

Цифровий ідентифікатор об’єкта (англ. digital object identifier, скорочено DOI) – сталий ідентифікатор, який надається електронним документам і дозволяє знайти документ навіть при зміні його URL, що може виникати при зміні сайту, видавця тощо.

Авторам статей, які посилаються на матеріали збірника наукових праць, необхідно вказувати джерело з номеру журналу і в кінці посилання додавати індекс DOI статті. (Варто також наводити в переліку посилань DOI інших джерел (за наявності).

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього збірника, будуть використовуватися виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього збірника; вони не будуть поширюватися та передаватися стороннім особам.